Утеплення будинку на сьогоднішній день стало пріоритетним питанням для більшості власників житла в приватному секторі. Тарифи на опалення та енергоносії постійно зростають. Як утеплити будинок ефективно, за невисоку ціну, безпечно для життя та здоров’я Вашої сім’ї  та в стислі терміни?  У багатьох  будинків стіни вимурувані по принципу «колодязної кладки» або облицьовані цеглою,  де між внутрішнім та зовнішнім цегляним шаром залишається повітряний проміжок в 5-10см. Така пустота всередині кладки працює як витяжна труба і тепло з середини будинку дуже швидко виходить.  Фасадне утеплення такої будівлі буде дорого коштувати, а ефект буде мінімальним. Тому, в першу чергу, слід заповнити цей повітряний прошарок теплоізоляційним матеріалом. Найкраще для цього підійде задувка спученим перлітом або вермікулітом.

Спучений вермікуліт повністю екологічний матеріал. Сировиною для його виробництва є вермікулітова слюда – магматична гірська порода, яка під дією високих температур розпушується і набуває шаруватої структури.

Термін його ефективної експлуатації  необмежений в часі.

 В його складі відсутні будь-які хімічні в’яжучі.

Спучений вермікуліт - негорючий матеріал.

Шар спученого вермікуліту товщиною 10см з коефіцієнтом теплопровідності  λ=0,049 Вт/мК заміняє по своїм теплоізоляційним властивостям 1м стіни з цегляної кладки на цементно-піщаному розчині (ДБН В 2.6-31-2006).

Стіна залишається паропроникною, що дозволяє відводити надлишки вологи з приміщення через огороджуючу конструкцію.

Підвищується шумоізоляція будинку.

Процес задувки вермікуліту в стіну не такий трудоміский та займає набагато менше часу ніж фасадні роботи. Задувку матеріалу виконуються за допомого спеціальної  задувочної машини. При цьому матеріал подається в стіну під тиском повітря з компресора машини. Вартість таких робіт обійдеться значно дешевше, чим фасадне утеплення. Ціна на утеплення способом задувки перліту в стіни буде залежати від кількості матеріалу використаного при роботі.  
Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Утеплення повітряного прошарку будинку способом задувки спученого вермікуліту

  • Модель: Задувка
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.0


Теги: вермікуліт, утеплення, задувка, повітряного прошарку, стін