• Теплоізоляційний мурувальний розчин Тепловер   (Bauwer)  М700 25л

Суха будівельна суміш Тепловер Мурування М-700 виготовлена із цементного в'яжучого і природних наповнювачів – перліту та вермікуліту. За рахунок підвищених теплоізоляційних властивостей розчин не допускає утворення містків холоду через мурувальні шви. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.  Тепловер М700 характеризується  низьким коефіцієнтом теплопровідності, що ставить цей продукт в одну лінійку з іншими матеріалами для утеплення. Рекомендований для застосування як клей для керамоблоку та ракушняку.

Вся продукція ТМ Тепловер відноситься до складу негорючих матеріалів, так як складається тільки з мінеральних екологічно чистих наповнювачів. Цементні штукатурки, стяжки, мурувальні розчини та шпаклівки  на основі перліту та вермікуліту  мають високі показники паропроникності та міцності, ефективний термін експлуатації складає більше 25 років, що підтверджено протоколами випробувань акредитованих лабораторій. З часом матеріали Тепловер тільки покращують свої фізико-механічні властивості, так як їх основою є цементне в’яжуче. Паропроникність матеріалів виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи і в результаті  це унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщі пирога.  Стіна при цьому постійно залишається сухою, а отже підвищується довговічність будівлі в цілому . Спосіб нанесення теплоізоляційних сумішей Тепловер забезпечує монолітний шар утеплюю чого матеріалу без використання додаткового кріплення, що виключає будь-які «містки холоду, а сама стіна не зазнає додаткового руйнування.  Суміші торгової марки "Тепловер" сертифіковані в країнах Європейського Союзу.

Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, для кладки стінових матеріалів з підвищеними теплоізоляційними властивостями – пустотілі і повнотілі керамічні вироби і цегла, блоки з пінобетону, газобетону, ракушняку, вапняку.

 

Технічні характеристики

Термін придатності розчинової суміші: .……………………………………………....…..... 1 година;

                Щільність сухого теплоізоляційного розчину: ……………….……………………….….. 740 кг/м3;  

                Коефіцієнт теплопровідності у сухому стані: ………………………………...…. 0,143 Вт/(м·ºК);   

Межа міцності на відрив: …………………………….…………………………..……… 0,053 МПа;

Межа міцності на стискання: ……………………………………………….………..……… 2,8 МПа;

Термін досягнення нормативних значень по міцності: ……………………………..………. 28 діб;

Модуль крупності заповнювача: ……………….………………………………………………… 0,93;

Водоутримувальна здатність розчинової суміші: ………………………………………..….…100%;

Морозостійкість: ………………………………………………………..………………… > 25 циклів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теплоізоляційний мурувальний розчин Тепловер (Bauwer) М700 25л

  • 196.0


Теги: перліт, вермікуліт, утеплення фасаду, клей для газоблоку та керамоблоку, тепловер