Утеплення будинку Екологічні матеріали

Коли ще декілька років тому ми задавалися питанням чи доцільно утеплювати будинок витрачаючи на це чималі кошти і який ефект ми від цього отримаємо, то зараз всі зрозуміли, що зараз це вже просто нагальна необхідність. Єдине що потрібно усвідомити насамперед, це те що до питання утеплення, а точніше сказати, до термомодернізації свого житла потрібно підходити комплексно. Не достатньо просто утеплити стіни будинку, обов’язково потрібно утепляти перекриття, дах, підлогу та цоколь. Це дозволить зменшити загальні тепловтрати орієнтовно на 40-60% (в залежності від конкретної будівлі). Також  значна частина тепла втрачається через вентиляцію, вікна та двері. Так їх заміна на нові енергоефективні збереже ще 20-40% дорогоцінного тепла. Обовязково потрібно модернізовувати теплопункти, встановлювати лічильники та терморегулятори. Звичайно, всі ці заходи з термомодернізації будуть коштувати не дешево для пересічного громадянина. Але тільки комплексний підхід дасть можливість суттєво зменшити споживання енергоресурсів та зменшити ваші грошові витрати в опалювальний сезон.


Утеплення стін будинку потрібно розпочинати з повного розуміння того, з яких матеріалів та в який спосіб вимуруваний будинок. Якщо це колодязьна кладка чи будинок облицьовували цеглою, в стіні обов'язково буде присутній повітряний прошарок. Саме з нього потрібно починати утеплення.

В колодязній кладці міжстіновий прошарок буде складати від 8 до 12см, при облицювання це переважно 5см між основною стіною та зовнішньою цеглою. В такому прошарку відбувається інтенсивний тепообмін. Простіше кажучи, все тепло з будинку виходить через продування стіни в середині. Усунути ці тепловтрати дуже просто - потрібно заповнити пустоту теплоізоляіційним матеріалом. На сьогоднішній день, таке утеплення є відносно недорогим, але дуже ефективним способом утеплити власний будинок. 


Ефективне утеплення будинків способом заповнення міжстінного простору екологічними матеріалами - спученим перлітом або спученим вермікулітом за ціною заводу виробника !!!

Тільки після виконання всіх робіт по міжстіновому утепленню, можемо приступати до опорядження фасаду. Якщо залишити в середині стіни повітряний прошарок та утеплити будинок з фасаду, з часом таке утеплення буде ставати все менше ефективним, а стіна буде і далі продуватися. Найкращим варіантом опорядження фасаду буде використання енергоефективних матеріалів, які як і сам перліт чи вермікуліт є паропроникним  матеріалом. Фасадне утеплення буде мати  низьку ефективність без заповнення повітряного прошарку.

Одним з варіантів опорядження фасаду будинку є енергоефективні екологічні теплоізоляційні суміші.

 067 184 23 49Порівняння товарів (0)


Утеплення повітряного прошарку будинку способом задувки спученого перліту

Утеплення повітряного прошарку будинку способом задувки спученого перліту

Утеплення будинку на сьогоднішній день стало пріоритетним питанням для більшості власників житла в ..

2140.0

Заповнення міжстінових пустот перлітом

Заповнення міжстінових пустот перлітом

Задування стін перлітом - це спосіб утеплення цегляних будинків з колодязьною кладкою або облицюван..

2140.0

Утеплення повітряного прошарку будинку способом задувки спученого вермікуліту

Утеплення повітряного прошарку будинку способом задувки спученого вермікуліту

Утеплення будинку на сьогоднішній день стало пріоритетним питанням для більшості власників житла в ..

0.0

Утеплення стін перлітом.

Утеплення стін перлітом.

Спучений перлітовий пісок - це мінеральний утеплювач для виконання будь-яких теплоізоляційних засипо..

2140.0

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)