Система утеплення Тепловер

Термомодернізація, енергоефективність все це зводиться до того, щоб утеплити будинок та зменшити  витрати енергоресурсів на опалення чи кондиціонування. Тим самим ми підвищуємо клас енергоефективності житла та облаштовуємо його фасад. На сьогодні, маємо чимало варіантів оздоблення та утеплення стін будинку, але найпоширенішими фасадними системи є:

·         Система мокрого фасаду на основі пінополістирольних плит

·         Система мокрого фасаду на основі мінераловатних плит

·         Ситема мокрого фасаду на основі теплоізоляційних сумішей

·         Система навісного вентильованого фасадуКожен з цих способів утеплення має свої переваги та недоліки, але всі вони вже давно зарекомендували себе на ринку, як повноцінні завершені фасадні системи, які можемо застосовувати, як в багатоповерховому ,так і в котеджному будівництві.

Найважливішою характеристикою, будь-якого способу утеплення, в першу чергу, є той додатковий теплоопір, що створює дана система в комплексі з стіновою конструкцією. Системи мокрого фасаду на основі пінополістирольних плит монтуються з пінопласту марки не нижче ПСБ-С-25. Такий матеріал має коефіцієнт теплопровідності  0,041 Вт/мК, але низьку паропроникність (вплив вологості на туплопровідність див.тут). Системи мокрого фасаду на основі мінераловатних плит та навісні вентильовані системи , де в якості теплоізоляційного шару використовуються плити з базальтового волокна  мають днщо вищий коефіцієнт теплопровідності 0,049 Вт/мК, але хороші показники паропроникності.  Оптимальними показниками володіє фасадна система утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер. Теплоізоляційна суміш AERO має коефіцієнт теплопровідності 0,055 Вт/мК та закриту пористу структуру з оптимальим показником паропроникності 0,24 мг/м∙год ∙Па. Така система утеплення наноситься на стіну суцільним шаром без утворення повітряних пустот та без, будь-якого, механічного кріплення, що виключає утворення містків холоду. Опір теплопередачі можливо набирати такий, який бажає замовник чи вимагає ДБН. Отже:

Тепловер – це тепло!

Для тих, хто дбає про здоров’я та безпеку своєї сімї, немало важливими факторами будуть екологічність та безпека фасадних матеріалів. Вся продукція торгової марки Тепловер містить в своєму складі тільки мінеральні наповнювачі – перліт та вермікуліт, а також в’яжуче цемент, в лінійці представлена теплоізоляційна суміш Тепловер Lime на основі вапна. Все це екологічні, а саме головне негорючі матеріали. Тому:

Тепловер – здорово та безпечно!

Але, мабуть, найважливішим фактором при виборі фасадної системи утеплення є її якість, а зокрема термін ефективної експлуатації. Кому важливо наскільки ефективним та дешевим буде утеплення, коли прийде час до заміни всього фасаду (тріщини, вм’ятини, відшарування і т.п.), коли система теплоізоляції  перестає виконувати свою функцію, а фасад втрачає свою естетичність. Основною перевагою технології утеплення будинку матеріалами Тепловер є довговічнічний, монолітний теплоізоляційний шар на основі цементного вяжучого. Мінімум технологічних операцій та нюансів при виконанні робіт. Ми абсолютно сміло даємо гарантію 25 років на матеріал та фасадні роботи.

Тепловер – довговічно!